خبرهای ویژه

» رپورتاژ آگهی » آشنایی با وب سرویس ها، خدمات نوین حوزه گردشگری

تاریخ انتشار : 2022/07/09 - 16:02

 کد خبر: 403
 166 بازدید

آشنایی با وب سرویس ها، خدمات نوین حوزه گردشگری


آشنایی با وب سرویس ها، خدمات نوین حوزه گردشگری در حال حاضر که به تازگی از شر بیماری منحوس کرونا رهایی پیدا کرده ایم صنعت گردشگری بیش از پیش مورد توجه قرار گرفته و مردم تمایل به تجربه چندین سفر مسافرتی به جای جای نقاط جهان دارند. از این رو آژانس های گردشگری بیشترین سود […]

آشنایی با وب سرویس ها، خدمات نوین حوزه گردشگری

آشنایی با وب سرویس ها، خدمات نوین حوزه گردشگری

در حال حاضر که به تازگی از شر بیماری منحوس کرونا رهایی پیدا کرده ایم صنعت گردشگری بیش از پیش مورد توجه قرار گرفته و مردم تمایل به تجربه چندین سفر مسافرتی به جای جای نقاط جهان دارند. از این رو آژانس های گردشگری بیشترین سود را از این موقعیت می برند. مسئولین آژانس های گردشگری در پی افزایش میزان خدمات خود هستند تا بتوانند بیشترین سود را به دست آورند. داشتن یک وب سایت جامع گردشگری بیشترین کمک را به این افراد خواهد کرد و برای اینکار، ابتدا باید یک سایت برای آژانس گردشگری خود طراحی کنید تا بتوانید خدمات خود را به صورت مستقیم بر روی آن به نمایش بگذارید. توجه داشته باشید که طراحی وب سایت گردشگری و هتل، نیازمند داشتن اطلاعات بسیاری است و بهتر است که انجام دادن آن را به افراد حرفه ای در این زمینه بسپارید. در ادامه توضیحات کامل تری از این قبیل ارائه نموده ایم:

وب سرویس پرواز داخلی

آژانس های گردشگری هریک، خدمات متفاوتی نسبت به یکدیگر ارائه می کنند چرا که برخی از آنها مسافرت های خارجی و برخی دیگر سفرهای داخلی را پوشش می دهند. البته برخی از آژانس های گردشگری که تمایل به جذب مشتریان بیشتری دارند، هم خدمات مربوط به سفر های داخلی و هم سفر های خارجی را پوشش دهی می کنند. بلیط هواپیما یکی از مهمترین خدمات آژانس های گردشگری به شمار می رود که می توان آن را با توجه به نوع ایرلاین و همچنین کلاس پروازی، در انواع مختلفی مشاهده نمود. ایرلاین های متعددی در داخل کشور فعالیت می کنند که هرکدام از آنها ویژگی های منحصر به فرد خود را داشته و قیمت متفاوتی برای پروازهای خود ارائه می کنند. به نظر شما یک آژانس گردشگری باید اطلاعات بلیط های ارائه شده توسط هر یک از ایرلاین ها را به صورت تفکیک شده بر روی وب سایت خود به ثبت برساند؟ تا چندی پیش روال کار اینگونه بود اما امروزه وب سرویس پرواز داخلی به کمک آژانس های مسافرتی آنلاین آمده است.

استفاده از وب سرویس پرواز داخلی

همانطور که از نام این وب سرویس پیداست، در آن می توان به اطلاعات تمامی ایرلاین های پروازی داخل کشور دسترسی داشت. وب سرویس پرواز داخلی، تمامی اطلاعات بلیط های هواپیما ارائه شده در داخل کشور را به صورت دقیق به ثبت رسانده و در اختیار آژانس های گردشگری قرار می دهد. چنانچه این وب سرویس را بر روی وب سایت آژانس گردشگری خود اعمال کنید، تمامی مشتریانتان با یک جستجو ساده می توانند انواع اقسام بلیط های ارائه شده در این وب سرویس را مشاهده کنند. وب سرویس پرواز داخلی علاوه بر پوشش دهی بلیط های مختلف هواپیما داخل کشور، سرعت بسیار بالایی دارد و کلیه اطلاعات خود را در کوتاه ترین زمان ممکن به روز رسانی خواهد نمود. شرکت ما بهترین وب سرویس پرواز داخلی را راه اندازی نموده که با استفاده از آن قطعا رضایت مشتریان خود را به دست خواهید آورد.

طراحی وب سایت هتل

شما برای رزرو هتل در شهر مقصد خود از چه طریقی اقدام می کنید؟ تا چندی پیش آژانس های مسافرتی سطح شهر، تنها روش برای رزرو هتل به شمار می رفتند اما بعد ها امکان تماس تلفنی با هتل و همچنین رزرو آنلاین آن از طریق وب سایت آژانس های گردشگری میسر گردید. امروزه هتل های متعددی در هر یک از شهرهای گردشگری جهان فعالیت می کنند اما چگونه می توان آنها را شناسایی کرد و نسبت به رزرو اتاق اقدام نمود؟ داشتن وب سایت اختصاصی برای هر یک از هتل ها، بهترین ها را برای یک هتل رقم خواهد زد چرا که هم اطلاعات هتل در دسترس مشتریان بیشتری قرار گرفته و هم هتلداران می توانند جدیدترین اخبار هتل را بر روی وب سایت خود قرار دهند تا مشتریان با اطمینان بیشتری نسبت به رزرو اتاق اقدام نمایند. طراحی وب سایت هتل، باعث پیشرفت آن نیز خواهد شد چرا که در این صورت، وب سرویس های هتل نیز اطلاعات هتل شما را دریافت می کنند و آنها را در اختیار وب سایت های مختلف گردشگری قرار می دهند.

بهترین طراح وب سایت هتل

طراحی یک وب سایت حرفه ای و قدرتمند برای هتل از اهمیت بسزایی برخوردار است اما چگونه می توان یک وب سایت جامع و بدون کم و کاست برای هتل طراحی نمود؟ متخصصین طراح بسیاری در سطح فضای مجازی فعالیت می کنند که هرکدام از آنها میزان خدمات متفاوتی را در اختیار مشتریان خود قرار می دهند. شرکت ما با تجربه چندین ساله خود در زمینه طراحی وب سایت گردشگری، با سلایق مردم به خوبی آشنا بوده و بهترین عملکرد را از خود نشان خواهد داد. کارشناسان شرکت ما سعی بر این دارند تا با ارائه خدمات منحصر به فرد، رضایت مشتریان خود را جلب کنند و در این مسیر نیز موفق عمل کرده اند. با مراجعه به وب سایت شرکت ما، علاوه بر مشاهده نمونه کارهای طراحی وب سایت هتل، خواهید توانست با مسئولین حرفه ای شرکت ما در ارتباط بوده و راهنمایی های مورد نیاز را دریافت کنید.

وب سرویس هتل داخلی

وب سرویس ها خدمات نوینی هستند که با استفاده از آنها می توان به اطلاعات بیشتری از هتل ها دست پیدا کرد. نحوه عملکرد وب سرویس هتل به گونه ای است که ابتدا هتلداران، تعداد اتاق ها و خدمات ارائه شده در هتل خود را به این وب سرویس تعریف می کنند و سپس، این سیستم، اطلاعات کلیه هتل هایی که برای ارائه خدمات ثبت نام کرده اند را در اختیار مشتریان قرار می دهد. در صورتی که طراحی وب سایت هتل خود را به شرکت ما بسپارید، پس از طراحی سایت، کلیه این امورات به انجام خواهند رسید و می توانید فعالیت سایت خود را در کوتاه ترین زمان ممکن آغاز کنید. وب سرویس هتل داخلی نیز کلیه هتل های واقع در بخش های مختلف کشور را پوشش می دهد و با استفاده از آن در وب سایت گردشگری خود می توانید اطلاعات کلیه این هتل ها را در اختیار مشتریان قرار دهید تا پس از بررسی جزئیات هریک از هتل ها، نسبت به رزرو آسان و سریع اتاق مورد نظر خود اقدام کنند.

برگرفته از وب سایت شرکت سیتی نت https://citynet.ir/

 


برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.


دسته بندی : رپورتاژ آگهی
ارسال دیدگاه

بازی انفجار سایت بت اسپات