خبرهای ویژه

» رپورتاژ آگهی » برنامه ریزی کسب و کار به کمک نرم افزار های اتوماسیون

تاریخ انتشار : 2021/12/15 - 18:07

 کد خبر: 375
 320 بازدید

برنامه ریزی کسب و کار به کمک نرم افزار های اتوماسیون


برنامه ریزی کسب و کار به کمک نرم افزار های اتوماسیون این روزها برای داشتن کسب و کار با سود مالی بالا باید به تکنولوژی و نرم افزارها اهمیتی خاص داد. برای مدیریت کسب و کارها در هر زمینه ای هم نرم افزارهای مختلفی روی کار آمده اند که هر یک از آن ها مزیت […]

برنامه ریزی کسب و کار به کمک نرم افزار های اتوماسیون

برنامه ریزی کسب و کار به کمک نرم افزار های اتوماسیون

این روزها برای داشتن کسب و کار با سود مالی بالا باید به تکنولوژی و نرم افزارها اهمیتی خاص داد. برای مدیریت کسب و کارها در هر زمینه ای هم نرم افزارهای مختلفی روی کار آمده اند که هر یک از آن ها مزیت های ویژه ای دارند. به دلیل اهمیت این موضوع، تصمیم داریم که در ادامه در رابطه با برنامه ریزی کسب و کار به کمک نرم افزار های اتوماسیون مطالبی را بیان کنیم.

سیستم برنامه ریزی تولید

در شرکت هایی که صورت تولیدی به کار خود ادامه می دهند، تولید اهمیت بسیاری دارد و باید برای آن برنامه ریزی های دقیقی داشته باشید. برنامه ریزی تولید به شما این امکان را می دهد که از بودجه خود بهترین استفاده ممکن را داشته باشید و بتوانید بهترین روش تولید را هم انتخاب کنید.

توجه داشته باشید که روش های مختلفی برای تولید یک محصول وجود دارد، روش های تولید تک محصولی، تولید دسته ای، تولید انبوه و تولید مستمر از اصلی ترین روش های این کار هستند. نرم افزار مدیریت تولید به شما کمک می کند که متناسب با شرایطی که دارید، بهترین روش ممکن را برای تولید انتخاب کنید و این موضوع در عملکرد تولیدی شما نقش بسیار مهمی را دارد.

اهداف استفاده از سیستم برنامه ریزی تولید

توجه داشته باشید که اگر چه استفاده از سیستم برنامه ریزی تولید مزیت های بسیاری را برای شما به دنبال دارد، اما در صورتی این مزیت ها شامل حال شما می شود که نرم افزار حسابداری را متناسب با اهداف مشخصی انتخاب کرده باشید، از این رو در ادامه اهداف استفاده از سیستم برنامه ریزی تولید را بیان خواهیم کرد.

 • باعث می شود که مشتری های شما رضایت بیشتری داشته باشند.
 • مدیران می توانند تصمیم های بهتری را برای کسب و کار خود بگیرند.
 • می توانید منابع را به درستی استفاده کنید.
 • هزینه های تولید به مقدار چشم گیری کاهش پیدا می کند.
 • هزینه های نگهداری هم کاهش پیدا می کنند.
 • یک بانک اطلاعاتی منسجم در اختیار شما خواهد بود.

توجه داشته باشید که هر یک از هدف های گفته شده در بالا به تنهایی باعث مزیت های بسیاری برای شما می شوند و به همین دلیل به شما توصیه می کنیم که در کسب و کار خود به صورت آگاهانه نرم افزار برنامه ریزی تولید را به کار بگیرید، تا از مزیت های آن به خوبی بهره مند شوید.

نرم افزار مدیریت منابع مالی

به این موضوع توجه داشته باشید که مدیریت منابع مالی در یک سازمان، شرکت یا اداره قسمت های مختلفی دارد. حسابداری، خزانه داری، کنترل بودجه و تامین آن، بهای تمام شده، حسابداری حقوق و دستمزد، حسابدار انبار و… از بخش های مختلف یک سیستم منابع مالی هستند که در یک سازمان یا اداره باید به آن ها توجه کنید.

حال باید بگوییم که رسیدگی به این موارد به زمان، دقت و حوصله زیادی نیاز دارد و به همین دلیل نرم افزارها روی کار آمده اند، تا کار را برای شما ساده کنند. با نرم افزار صورت های مالی به سادگی می توانید همه کارهایی که در بالا به آن اشاره کردیم را به طور صحیح انجام دهید و باعث بهبود عملکرد سازمان خود شوید.

مزیت های استفاده از نرم افزار مدیریت منابع مالی

استفاده از هر نرم افزاری مزیت های خاص خود را دارد، از این رو در ادامه قصد داریم مزیت های استفاده از نرم افزار دریافت و پرداخت و مدیریت منابع مالی را برای شما شرح دهیم.

 • زمان انجام فرآیند های تجاری را برای شما کاهش می دهد.
 • هزینه انجام فرآیندهای تجاری هم کاهش پیدا می کند.
 • در این نرم افزار داده های مشترکی وجود دارد که باعث می شود فرآیند های حسابداری و مدیریت منابع مالی در زمان کمتری انجام شوند.
 • با استفاده از تجربیات برتر می توانید کسب و کار بهتری داشته باشید.
 • استفاده از این نرم افزار باعث می شود که در منابع مالی خود بهبود داشته باشید و مشتری های شما هم رضایت بیشتری داشته باشند.
 • ارتباط بین چند نرم افزار برای شما ساده تر خواهد بود.

به طور کلی باید بگوییم که منابع مالی در هر سازمانی از مهم ترین منابع به حساب می آید که مدیریت آن هم حساسیت بسیار بالایی دارد، از این رو استفاده از نرم افزار مدیریت منابع مالی به شما کمک می کند که بتوانید عملکردی بهتر داشته باشید.

نرم افزار صورت های مالی

قبل هر چیزی لازم می دانیم که در رابطه با صورت های مالی اطلاعاتی را بیان کنیم. توجه داشته باشید که صورت های مالی در حقیقت گزارشی جامع و کامل از اطلاعات واحد کالی یک سازمان، شرکت یا اداره است. تصمیم هایی که برای فعالیت های مالی در هر سازمانی گرفته می شود، متناسب با صورت های مالی است.

یعنی به طور دقیق باید بگوییم که برای اخذ هر تصمیمی در شرکت یا سازمان شما لازم است که صورت های مالی بررسی شود. حال نرم افزار حقوق و دستمزد به شما کمک می کند که این گزارش ها را در زمان بسیار کمتری تهیه کنید و البته دقت آن هم به شدت افزایش پیدا می کند، زیرا به هر حال خطای انسانی از آن حذف می شود.

امکانات یک نرم افزار صورت های مالی

توجه داشته که در بازار نرم افزارهای مختلفی وجود دارند که با استفاده از آن ها می توانید صورت های مالی داشته باشید، از این رو در ادامه امکانات و ویژگی های یک نرم افزار صورت های مالی را بیان می کنیم که متناسب با ان بتوانید انتخاب خوبی داشته باشید.

 • صورت های مالی کامل و در بازه های زمانی سالانه، شیش ماهه، فصلی، ماهانه و هفتگی را ارائه دهد.
 • بتوانید با استفاده از آن صورت های مالی تجمیعی و تلفیقی داشته باشید.
 • در هر یکی از صنایع صورت های مالی الگوها خاصی دارند، از این الگوها پشتیبانی کند.
 • انعطاف پذیری بالایی داشته باشد.

در نهایت باید بگوییم که اگر در رابطه با برنامه ریزی کسب و کار به کمک نرم افزارهای اتوماسیون سوالی دارید، یا به دنبال ارتقای کسب و کار خود هستید، همن الآن با کارشناس های پویا سافت تماس بگیرید.

نرم افزارهای حسابداری عمومی

این نرم افزارها که امکانات پایه و اساسی برای حسابداری یک کسب و کار را در اختیار دارند معمولا برای کسب و کارها و شرکت های کوچک مورد استفاده قرار می گیرد. بخش های بهام تمام شده، معاملات و خرید و فروش ها، مدیریت خزانه داری و … برخی از مهمترین امکانات این نرم افزارهای حسابداری عمومی به شمار می روند.

نرم افزارهای اختصاصی، مورد استفاده در شرکت های خاص

این نرم افزارها معمولا از امکانات ویژه ای بهره می برند که استفاده ای در اکثریت شرکت ها ندارد. بعضا این دسته از نرم افزارهای حسابداری به صورت شخصی سازی شده برای هر مجموعه تولید می شوند، اما برخی از نرم افزارهای حسابداری بسیار جامع همچون پویا سافت ابزارها و سیستم های مورد نیاز این شرکت ها را نیز در خود جای داده است. برای مثال می توان به سیستم پخش مویرگی، نرم افزار بودجه و اعتبارات، نرم افزار مدیریت سهام و … اشاره کرد.

نرم افزارهای سازمانی و دولتی بیمه و مالیات

برخی نرم افزارها هم هستند که توسط سازمان ها و موسسات دولتی منتشر شده و در اختیار شرکت ها و کسب و کارهای کوچک و بزرگ قرار می گیرند. نرم افزار بیمه تامین اجتماعی، نرم افزار تحت اظهارنامه مالیات ارزش افزوده و نرم افزارهای اظهارنامه عملکرد برخی از مهمترین این نرم افزارها هستند.

نرم افزارهای تخصصی شرکت ها و موسسات

نرم افزارهای تخصصی شرکت ها و موسسات نرم افزارهایی هستند که با عناوینی همچون نرم افزار حسابداری تولیدی، نرم افزار حسابداری شرکتی، نرم افزار حسابداری پیمانکاری و غیره عرضه می شوند. این نرم افزار قرار است هر کدام نیاز یک کسب و کار تخصصی را برطرف سازند.

برگرفته از وب سایت شرکت طرح اندیشان پویا با ۱۸ سال سابقه درخشان در صنعت نرم افزار حسابداری ایران به آدرس اینترنتی پویا سافت https://puyasoft.com/

 


برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.


دسته بندی : رپورتاژ آگهی
ارسال دیدگاه

بازی انفجار سایت بت اسپات